Konut Asansörleri

Konut Asansörleri

Güvenilir ve Emniyetli Konut Asansörleri

Ev, insanların kendilerini emniyette hissetmek istedikleri yerdir. Teen Grupta konutlara sunduğumuz çözümlerle bunu bir üst seviyeye taşıyoruz. Standarttan geleneklere uzanan tasarımlar, hedefin insanların yaşadığı binalar için emniyetli, güvenilir bir ulaşım şekline sahip olmak olduğunu bilerek her bütçeye uygun ürünlerle kaliteden ödün vermez. Konutlara sunulan servis hizmetimizle hızlı aksiyon ve şeffaf iletişim de standarttır.
Sürdürülebilir Asansörler
Konut asansörleri, son teknoloji enerji tasarruflu özelliklerle donatılmıştır. Mevcut asansörler için sürdürülebilirliği arttıran modernizasyon paketleri de mevcuttur. Teen Grup, dünya ve doğal kaynaklar üzerindeki negatif etkimizi azaltan teknolojiye kendini adamıştır. Bu özelliğimiz, konut binaları da dahil olmak üzere tüm Teen Grup ekipmanlarımız için geçerlidir.

Konut Asansörleri Galeri
Sıkça Sorulan Sorular
Konutlarımız da bulunan asansörler yönetmeliklere uygun mu ?

Mevcut kullandığınız asansörlerinizi sürekli güncellenen yönetmeliklere uygun hale getiriyor, sizlere daha güvenilir ve emniyetli şekilde teslim ediyoruz.

Mevcut asansörlerimiz çok enerji tüketiyor?

Konut asansörleri, son teknoloji enerji tasarruflu özelliklerle donatılmıştır. Mevcut asansörler için sürdürülebilirliği arttıran modernizasyon paketleri de mevcuttur.

Kendimize ait bir tasarım sunabilir miyiz?

İstekleriniz doğrultusunda yönetmeliklere uygun şekilde istediğiniz gibi dikey veya yatay asansör seçeneklerimiz mevcuttur.

Aklınızdaki tüm soruları iletişim kanallarımızdan bizlere sorabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz.

  19.10.2023
  87
  Whatsapp
  TEEN Grup Asansör Sistemleri
  TEEN Grup Asansör Sistemleri
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1