Villa – Özel Alan Kullanım Asansörleri

Villa – Özel Alan Kullanım Asansörleri

Zamandan tasarruf sağlayan asansörler
Villa veya ofis ortamlarının zaman içinde benzersiz ihtiyaçları vardır. TeenGrup Asansör Sistemleri, varış yeri yönetim ve kontrol araçlarımızla sabah, öğle ve öğleden sonra acele planlamasının yönetilmesine yardımcı olmaya hazırdır. Sonuç, binalarınızdaki insanların ve işletmelerin verimliliği üzerinde doğrudan bir etkidir. Tüm bunlar evlerinden uzakta evlerinde çekici bir ortama binmelerine izin verir. Dünya benzeri görülmemiş zamanlarda dolaşırken, Teen Grup Asansör Sistemleri ürünlerimizle güvenli bir şekilde sürmeye devam etmenin yeni yollarını yeniliyor. Kiralanabilir alanları arttıran asansörler Teen Grup, size özel tasarım yapmanıza yardımcı olmayı taahhüt eder. Ticari bir ofis binasındaki asansörlerin kapladığı alanı azaltmak, kiracılar ve onların çalışma alanı ihtiyaçları için daha fazla boş alan anlamına gelir. Ama daha küçük boyut, seyahat kalitesinden veya kapı işletiminden ödün vermek anlamına gelmez.

Ofis Asansörü – Galeri
Sıkça Sorulan Sorular
Ofise özel tasarımlar yapıyor musunuz?

Evet. Firmanızın mimarları ile görüşüp sizlere özel tasarım ve boyutlarda istediğiniz asansörleri ofislerinize kurup teslim ediyoruz.

Mevcut ofis asansörlerini yenileyebilir miyiz?

Evet. Firmanızın istekleri doğrultusunda mevcut asansörlerinizi istediğiniz dizayn ve tasarımla sizlere sunuyoruz.

Ofis asansörümüzün kapladığı alanı küçültebilir miyiz?

Evet. Taleplerinizi dinliyor, sizlere en uygun çözümleri sunuyoruz. Mevcut standart yönetmeliklere uygun şekilde tasarım ve teknik çizimler ile istediğinizi gerçekleştiriyoruz.

Aklınızdaki tüm soruları iletişim kanallarımızdan bizlere sorabilirsiniz.

Bize Sorabilirsiniz
Teklif Formu

  19.10.2023
  87
  Whatsapp
  TEEN Grup Asansör Sistemleri
  TEEN Grup Asansör Sistemleri
  Merhaba!
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?
  1